Biuro Turystyki Krajowej i Zagranicznej Horyzont S.C. Janina Korczyńska, Barbara Schiewe

ul. Piotrkowska 249/251
90-456 Łódź

tel. 42-637-09-00
tel. 42-637-56-52
faks 42-637-08-30

Dąbki- OW „DUET” 2021 r

TURNUS REHABILITACYJNY, WCZASY

Dąbki – miejscowość wypoczynkowa, której urok przyciąga co roku tysiące turystów, położona na mierzei pomiędzy Bałtykiem a jeziorem Bukowo. Wspaniały mikroklimat charakteryzuje się dużym nasłonecznieniem oraz bogatym w jod morskim powietrzem, rozległe obszary leśne i brak przemysłu gwarantują zdrowy wypoczynek. Jezioro Bukowo z przystanią i szkółką windsurfingu stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Pobliskie Darłowo, z jego zabytkami i atrakcjami turystycznymi, gwarantuje przyjemne spędzenie wolnego czasu.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „DUET” – Położony jest ok. 50 m od morza na dużym, bezpiecznym i ogrodzonym terenie usytuowanymbezpośrednio przy zejściu na plażę. Ośrodek wyposażony jest w cztery pawilony wczasowe. Uczestnicy turnusu będą zakwaterowani w pawilonie A – jest to budynek z recepcją. Pawilon „A” posiada nowo-umeblowane, estetyczne i przestrzenne pokoje 2,3 osobowe oraz pokoje typu studio (2+2) lub (2+1), wszystkie pokoje z łazienkami, TV oraz balkonem i dużym przedpokojem, w którym znajdują się zabudowane szafy. Wszystkie podłogi wykonane z paneli podłogowych. Na terenie ośrodka znajduje się kompleks wielofunkcyjnych boisk do piłki siatkowej, koszykowej, nożnej z nawierzchnią syntetyczną, duży plac zabaw dla dzieci, dwie ścieżki zdrowia, oraz przygotowane miejsce na ognisko ze sprzętem do pieczenia kiełbasek. Do dyspozycji gości ośrodek posiada również: dużą stołówkę, salę ze sprzętem dyskotekowym, automaty ze słodyczami, stoły do ping-ponga, bilard, piłkarzyki, gabinet lekarski.

Ośrodek uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych dla osób niepełnosprawnych z następującymi schorzeniami: upośledzeniem umysłowym, chorobą psychiczną, padaczką, ukł krążenia, kobiety po mastektomii, celiakią, neurologicznymi, cukrzycą, ukł oddechowego, dermatologicznymi, narządów wydzielania wewnętrznego, ukł moczowo- płciowego, ukł pokarmowego, chorobą Parkinsona, endokrynologicznymi, z mózgowym porażeniem dziecięcym, z zaburzeniami głosu i mowy, z zespołem Downa, z autyzmem

TERMINY POBYTÓW: KOSZT UCZESTNICTWA OD OSOBY:
11.06 – 25.06.2021 1.430,00 zł
01.09 - 15.09.2021 1.430,00 zł

CENA TURNUSU OBEJMUJE:

14 noclegów – zakwaterowanie w OW „Duet” w pawilonie wczasowym A – pokoje 2,3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz pokoje typu „studio” (2+1) – wspólna łazienka, 14 dni żywieniowych – wyżywienie 3 x dziennie (pobyt rozpoczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy się śniadaniem ostatniego dnia pobytu + suchy prowiant w zamian za obiad w dniu wyjazdu), ubezpieczenie NW, opiekę medyczno- pielęgniarską (lekarz dochodzący), realizację programu turnusu m.in.:

 • 2 wieczorki – powitalny i pożegnalny z poczęstunkiem, przy muzyce na żywo
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • spotkania integracyjne
 • spacery, wycieczki piesze połączone ze zwiedzaniem zarówno Dąbek jak i okolic

Poza zajęciami objętymi programem turnusu dodatkowo dla osób zainteresowanych organizowane są odpłatnie wycieczki turystyczno-krajoznawcze. Przewidywany koszt uczestnictwa w tych wycieczkach wynosi ok. 60,00 zł od osoby.

Za dodatkową odpłatnością zapewniamy przejazd AUTOKAREM (! przy grupie minimum 40 os !)

lub BUSEM (mniejsze grupy) – koszt przejazdu w obie strony: 200,00 zł / os

CENA NIE ZAWIERA:

 • zabiegów rehabilitacyjnych (dla osób zainteresowanych istnieje możliwość korzystania z zabiegów rehabilitacyjnych w sąsiednim ośrodku, za dodatkową odpłatnością)
 • transportu
 • opłaty klimatycznej, którą uczestnik zobowiązany jest uiścić w dniu przyjazdu w recepcji ośrodka

UWAGA! Ośrodek nie zapewnia ręczników

 • ORGANIZATOR: BIURO TURYSTYKI KRAJOWEJ I ZAGRANICZNEJ
  „HORYZONT” S.C., 90-456 Łódź, ul. Piotrkowska 249/251
  tel. 42 637-09-00, 637-56-52 tel/fax 42 637-08-30 www.horyzont.travel.pl